Hip-hop, forum o hip-hopie

Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Join the forum, it's quick and easy

Hip-hop, forum o hip-hopie

Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Hip-hop, forum o hip-hopie

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum o hip-hopie


    Prosze ocenic

    avatar
    XxxGallAnonimxxX
    Początkujący
    Początkujący


    Liczba postów : 1
    Pochwały :
    Prosze ocenic Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prosze ocenic Right_bar_bleue

    Registration date : 11/05/2011

    Prosze ocenic Empty Prosze ocenic

    Pisanie by XxxGallAnonimxxX Sro Maj 11, 2011 11:13 pm

    Siemanko. Mam prośbę o ocenienie mojego tekstu,
    zaznaczam tylko że jest to mój pierwszy napisany tekst więc prosze nie oceniać tak surowo : )

    Na osiedlach żyją ludzie z zasadami nie liczysz się z tym? możesz pożegnać się z zębami. Na osiedlach królują narkotyki uważaj chłopaku byś nie wpadł we wnyki. Zasad nauczyli mnie starsi koleżcy zapamiętałem je żyje sam dla siebie nie dla pieniędzy . Jak pchasz towar to rób to umiejętnie bo inaczej chłopaku możesz skończyć biednie. Chyba nikt nie chce patrzeć na świat zza więziennej bramy rób tak chłopaku by uniknąć jak najwyższej kary głupotą jest trafić do więzienia za zawartość samary nie dowiary ! Kolejny pedofil unikął kary a chłopacy idą siedzieć za niewielką ilość trawy ! . Z wymiarem sprawiedliwości nie da rady się minąć Popełniłem pare błędów i chce o tym nawinąć chciałbym być jak Biggie Smalls lecz nie chciałbym tak szybko zginąć.

    z góry Dzięki: D

      Obecny czas to Sob Kwi 27, 2024 8:32 pm