Hip-hop, forum o hip-hopie

Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Join the forum, it's quick and easy

Hip-hop, forum o hip-hopie

Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Hip-hop, forum o hip-hopie

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum o hip-hopie


    Feat Squad (Maruda + Smog) - gliwicki skład

    avatar
    Maruda
    Początkujący
    Początkujący


    Liczba postów : 1
    Pochwały :
    Feat Squad (Maruda + Smog) - gliwicki skład Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Feat Squad (Maruda + Smog) - gliwicki skład Right_bar_bleue

    Registration date : 26/11/2010

    Feat Squad (Maruda + Smog) - gliwicki skład Empty Feat Squad (Maruda + Smog) - gliwicki skład

    Pisanie by Maruda Pią Lis 26, 2010 6:39 pm

    Witam wszystkich!

    Wraz z kumplem postanowiliśmy nagrać amatorską płytę za pośrednictwem swojej domowej wytwórni. Więc zabraliśmy się za pisanie kawałków i tworzenie bitów z pomocą FLStudio. Kilka dni temu zrobiłem okładkę naszej płyty i założyłem konto naszego składu na fb. Chciałbym z góry powiedzieć, że nie będziemy nagrywać takiego rapu jak peja, hemp gru, firma, chada itp. Jeżeli słuchaliście kiedyś 3ody Kru, Warszafskiego deszczu, Koligacji (z gliwic) itp. składów, to wiecie o co mi chodzi Wink
    Szczerze mówiąc bity wyszły trochę marne, a więc jeśli ktoś z was jest dobry w te klocki to prosiłbym o kontakt ze mną Wink

    Okładka:
    Feat Squad (Maruda + Smog) - gliwicki skład Npzokadka

    Fb:
    https://www.facebook.com/pages/Feat-Squad/109489385786853

      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 5:22 am