Hip-hop, forum o hip-hopie

Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Join the forum, it's quick and easy

Hip-hop, forum o hip-hopie

Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Hip-hop, forum o hip-hopie

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum o hip-hopie


    Obróbka wokalu , Mix, Mastering.Pomogę.

    avatar
    cichy_
    Początkujący
    Początkujący


    Liczba postów : 1
    Pochwały :
    Obróbka wokalu , Mix, Mastering.Pomogę. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Obróbka wokalu , Mix, Mastering.Pomogę. Right_bar_bleue

    Registration date : 12/05/2010

    Obróbka wokalu , Mix, Mastering.Pomogę. Empty Obróbka wokalu , Mix, Mastering.Pomogę.

    Pisanie by cichy_ Sro Maj 12, 2010 12:51 pm

    Witam, Jeżeli masz problemy z jakością swoich wokali i chciałbyś by zabrzmiały lepiej, dobrze trafiłeś. Zajmuję się obróbką wokali,amatorskim masteringiem za "symboliczne grosze". Jeżeli jesteś zainteresowany pisz na numer : gg : 23238551, lub e-mail: podziemie.cichy@gmail.com.

    Nie jestem żadnym naciągaczem, nie chcę na nikim zarobić, dlatego pomagam za śmieszne pieniądze gdzie innemu by się nie chciało za takie coś nawet ruszać materiału. Korzystniejszej oferty z pomocą przy wokalu nie znajdziesz. Płacisz tylko wtedy jeżeli spodoba ci się to jak mi to wychodzi.



    http://www.obrobkawokali.yoyo.pl/

      Obecny czas to Nie Kwi 28, 2024 4:33 pm