Hip-hop, forum o hip-hopie

Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Join the forum, it's quick and easy

Hip-hop, forum o hip-hopie

Aby mieć pełen dostęp do forum zaloguj się. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Hip-hop, forum o hip-hopie

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum o hip-hopie


2 posters

    Mój mały diss, oceńcie.

    moris1001
    moris1001
    Moderator
    Moderator


    Liczba postów : 163
    Age : 30
    Skąd : Legnica
    Nr gg : 7906966
    Pochwały :
    Mój mały diss, oceńcie. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mój mały diss, oceńcie. Right_bar_bleue

    Ostrzeżenia : Mój mały diss, oceńcie. 0ostab6
    Registration date : 06/01/2009

    Mój mały diss, oceńcie. Empty Mój mały diss, oceńcie.

    Pisanie by moris1001 Sro Lut 04, 2009 11:04 pm

    "Na wejściu powiem że Paździoch jest kretynem, myśli że nie powale go rymem… Chłopie, mówisz „Ty się nie znasz na Hip-Hop’ie”, wiem więcej niż ty o tym stylu ty niedo**bany szczylu! Filus na ośrodek jedzie, ale i tak jak zwykłą burą s*ke cie zajedzie.. Straszysz nas cyganami a gdy widziałem cię na miescie to szybko się speszyłeś bo co do mnie się pomyliłeś, nigdy ci nie wy**bałem bo Filusa szanowałem i jego ziomków nie klepałem… Ale ty jesteś wyjątkowy, spotkamy się w piekle sku**ielu purpurowy, jak 'milka' wprost od krowy.
    Lepiej nie szukaj sobie dziewczyny, uświadomią jej coś o tobie moje średniej klasy rymy…
    Szybka nawija, luźna gadaka i już pakuje jej do ryja, na tym się kończy twój kiepski styl od innych ściagany i jak najzwyklejsze gó*no w kanale pomieszany z twoim chu**wym FLOW. Pilnuj się dz*wko bo niedługo się skończy to ognisko które podsycasz swoim nieeuropejskim pyskiem.
    Na koniec splune ci pod nogi cieciu."

    Taki mały i skromny diss, nie moge do niego tylko złapać rytmu i chyba rymy mi długie powychodziły.. xD
    El_Presidente
    El_Presidente
    Nigga
    Nigga


    Liczba postów : 79
    Pochwały :
    Mój mały diss, oceńcie. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Mój mały diss, oceńcie. Right_bar_bleue

    Registration date : 28/01/2009

    Mój mały diss, oceńcie. Empty Re: Mój mały diss, oceńcie.

    Pisanie by El_Presidente Sro Lut 04, 2009 11:10 pm

    no no no ;D kilka panczy jest naprawdę bardzo dobrych Smile

      Obecny czas to Pią Maj 10, 2024 5:40 pm